Over ons

Pieter Boone 

Eigenaar Bisondergewoon

E: pieter@bisondergewoon.nl

 

Elsje Boone

Eigenaar van Bisonder Gewoon

Bertine Admiraal

Begeleider en locatieleidster Posthuus Kampen

E: Bertine@bisondergewoon.nl

Britt de Oude

Begeleidster locatie Posthuus Kampen

Zorgcoördinator Bisonder Gewoon

E: britt@bisondergewoon.nl
T: 06 – 2263 4375

Marije Zuidhof

Begeleidster Posthuus Kampen

PR zaken  Bisonder Gewoon

E: marije@bisondergewoon.nl

Annemarie Koops

Begeleidster en stage coördinator locatie Posthuus Kampen

E: Annemarie@stichtingbisondergewoon.nl

Suzanne Holtland

Administratie Bisonder Gewoon

E: suzanne@bisondergewoon.nl

 

Otto van der Neut

Begeleider en Kok locatie Posthuus Kampen

E: otto@bisondergewoon.nl